BİZ KİMİZ ?

delifabrika kimdir, deli midir nedir?

 Amp Kurulumu?

Classipress Amp Kurulumu?
NELER YAPIYORUZ ?

BU MAKALE  GEÇİCİ OLARAK OLUŞTURULMUŞ   / S P İ N L E N M İ Ş T İR.  -YAKINDA YENİLENECEK-

Son dönemlerde internet siteleri üstünde dikkatleri çeken kurulumlardan biri de AMP eklentisi.

Özellikle Google arama motorunun AMP kurulumu yapılmış olan sitelere daha çok ehemmiyet sağlıyor olması SEO yönünden de dikkatlerin buraya doğru çevrilmesine sebep oldu. Artık dijital dünyanın birçok gerekliliği var bu nedenden dolayı de sizde kendisi sektörünüz içinde arama motorlarında en üste çıkmak istiyorsak ve rakiplerinizden geride kalmamak istiyorsak ihtiyaç duyulan olan düzenlemeleri de kesinlikle yapan olmanız gerekmektedir. AMP kurulumu ile ilgili birçok yorumlama duymuş olabilirsiniz. Ancak bu hususta herhangi bir bilginiz yoksa o vakit işi bilen profesyonel bir SEO firmasından takviye almanızda her vakit yarar bulunmaktadır. Firmamız bu manada size yükselme ile ilgili garanti sunarak sitenizin hak ettiği alana çıkmasını sağlayacaktır.  Bunun içersinde makale içindeki urlden bizimle iletişime geçmeniz doğru olacaktır. Peki, bu noktaya kadar öneminden söz etmek istedik peki Wordpress  AMP Nedir? Ne işe yarayacaktır.

 

AMP Nedir?

AMP başka bir deyişle Accelerated Mobile Pages kısaca mobil cihazlardan internete girilmesi halinde sayfaların daha süratli bir şekilde açılması anlamına gelmektedir. Adından da anlayacağınız gibi bu proje Google’nin destek verdiği bir projedir. Mobil sayfalar bu yolla daha süratli açılacak bundan dolayı siteye girenler süratli açıldığı içersinde burada gezintilerini sürdürecektir. Artık vakit sürat devri bulunduğu gibi insanlarda girdikleri Web sitelerinin süratli olmasını seçenek ediyorlar. Yani yavaşlığa tahammül edemeyen bir toplum olduk.  Artık mobil tüketiminde masaüstü kullanımın önüne geçtiğini düşünürseniz burada sitenizin AMP ahenkli olması ehemmiyetli bir mevzu. Google’nin kullanıcıları merkezli olduğunu bundan sonra dünya kabul etmiş halde.  Dolayısıyla buradaki emel kullananlara yönelik olmasından kaynaklı da AMP ahenkli olan sitelere ehemmiyet vermesinin sebep bu.  Mobil kullanımlardan ileriki olan ziyaretçiler böylece daha süratli hareket edebilecekler. Wordpress AMP kurulumunun ise bu kadar öne çıkıyor olmasının sebebi Google’nin WordPress içeriklerine ehemmiyet vermesinden kaynaklanıyor. Bunun içersinde projeye resmi manada desteğini her vakit sürdürüyor.  Google’nin sunduğu takviye yanında WordPress AMP özelliğinin web sitelerine defa ferah bir şekilde birleşik edilmesini sağladı.

 

Classipress AMP Kurulumu Sebep Yapılır?

AMP’nin ne demek olduğunu sanıyorum ki kısaca size özetledik. Şimdide sebep kurulması gerekliliğini anlatacak olursak şöyle bahsedebiliriz. Öncelikli olarak Automattic doğrulusunda yayınlanmış olan resmi WordPress AMP eklentisini kurarak başlamanız gerekmektedir.  Kurulumun sonrasında etkinleştirmeniz durumunda siteniz de bundan sonra hızlandırılmış sayfalar ile ilgili etkin olarak değerlendiriyor.  Eklentinin aktif duruma getirilmesini AMP eklenti ayarları bölümünden yapabilirsiniz. WordPress’in sunduğu bu yenilik vasıtası ile siteniz AMP eklentisi olmayanlara göre defa daha süratli olacak demektir.  Bu da rakiplerinizden bir ismim önde olacağınız mananına gelecektir.  Tüm bu işlemler ve henüz çoğu içersinde bizimle iletişime geçmeniz veyahut görev talep faktörüz yeterlidir. Bir ileri yazımızda classipress amp kurulumu konusunda anlatım yapacağız. Classipress ilişkisi kullanan sitelerin amp kurulum biraz henüz değişik işlemektedir.

hemen iletişim geçin

Müşteri Memnuniyeti

Mutlu Müşterilerimiz

  • Mutlu Müşteri
  • Başarılı Proje
  • kYazılan Kod
  • Çay - Kahve - Kola